Gemeente Toerisme Damme

Standhouders

Producenten

Steffi Fruit Damme (Vivenkapelle) appels en peren, fruitsappen www.steffifruit.handelsgids.be 
Hoeveslagerij Bonne Damme (Vivenkapelle) Uilenspiegelpaté, Dams Kassietje, ... www.slagerijbonne.be 
Hof ter Caleshoek Damme (Lapscheure) chocomousse, vers gebakken pannenkoeken en roomijs  
De Damse Brouwers Damme Damme Blond, Damme d'Or, Damme Noir en nieuwe brouwsels www.dammebier.be 
Hoeveslagerij Eveline Damme (Sijsele) Damse appelpaté, paté met Damme Noir, quiches, droge worst en grillworst  
Humboldt Honing Damme (Moerkerke) Honing uit de mooiste bijentuin van Vlaanderen in Sijsele en uit de regio Moerkerke  
Handsaeme foie gras / Sanglier Handzame Artisanale conserven, gedroogde vleeswaren geproduceerd op eigen hoeve www.handsaemefoiegras.net 
The Bruges Gin Society Brugge Black Swan gin, Gold Swan gin www.blackswangin.be 
Filippus Paardenmelkerij Maldegem paardenmelk-likeur, -pralines, -pannenkoeken www.filippus.com 
Brouwerij Strubbe Oostende bieren  
Drink Flor Beernem Flor aperitieven en niet-alcoholische cocktails en smoothies www.drinkflor.be 
Alexamer Brugge aardbeien in witte chocolade en roomijs www.alexamer-creacacao.be 
Bakkerij Nevens Geraardsbergen Mattentaarten uit Geraardsbergen, gebak en cuberdons www.mattentaart.be 
Olivier Schram Damme (Oostkerke) ambachtelijke gedroogde worsten "saucissons"  
Beirens Koen & Heidi Houtave zelfgemaakte advocaat en confituur www.advocaatje.be 
Brouwerij De Halve Maan Brugge Brugse Zot & Straffe Hendrik www.halvemaan.be 
Mostaard Wostyn Torhout mosterd www.mostaardwostyn.be 
Tuwa Juices Knokke-Heist vers fruit en groentensappen ter plaatse gemaakt www.tuwa.be 
Krok Eat Brugge ambachtelijke garnaalkroketten www.krokeat.be 
Brouwerij Rostune Beernem bieren, gin, cava, limoncello, frisdrank, tapasplankjes, koffie en muffins www.brouwerijrostune.be 
Luc Sohier Poperinge Poperingse hoppepaté, potjesvlees, bloedworst  
Baliehof Jabbeke ambachtelijke kazen en boerenadvokaat www.baliehof.be 
Hoeve Imkerij Veldegem honing, propolis, pollen, honingwafels  
De Broodsmid Brugge desembroden, boterkoeken, drooggebak  

 

Handelaren

Wijnen en champagne Louise Brison Brugge Franse wijnen, champagne Louise Brison www.louise-brison.be 
Eerste Hoop Boutique Winery Brugge   www.eerstehoop.com 
Brugwachtershuisje Damme snoep en cuberdons  
Theeroos Beernem koude en warme thee en infusies. Bloemengelei en theepralines.  
L'apero en route Damme apero's  
Marzougui Ridha Damme olijven en feta, dadels en noten  

 

Restaurants / traiteurs

Mout Damme   www.moutdamme.com 
Traiteur Patrick De Groote Damme (Sijsele) Noordzee bouillabaise met toost van Damse brie www.patrickdegroote.be 
Croqant   Croque met Damse mokke en Damse honing  
De Mess Damme (Sijsele)   www.demess.be 
Geert Vermeulen Damme (Oostkerke)    

 

Verenigingen

KVLV Damme Damme quiches, vlierbessensiroop/aperitief, confituren  
Landelijke Gilde Damme Stoofcarbonaden, pompoensoep en streekbier  
KVLV Sint-Rita Damme (Den Hoorn) Damse wafels, koffie met Damse elexir, peperkoek, granola  
TTC Damme Damme (Sijsele) Frieten en frisdrank www.ttcdamme.be 

 

Non-food

Vandenbussche Marianne Brugge keramiek www.mariannevandenbussche.com 

Deel deze pagina

Visit Damme

Jacob van Maerlantstraat 3 8340 Damme Tel.+32 (0)50 28 86 10 toerisme@damme.be
Vandaag
open 9.30-12.30 uur en 13.00-17.00 uur

Voor professionals