Gemeente Toerisme Damme

Shuttlebus

Dit jaar voorzien we niet één maar wel twee gratis shuttlebussen van en naar het streekproductenfestival Damme Culinair op zondag 6 oktober 2019. Eén bus bedient Vivenkapelle, Moerkerke, Den Hoorn, Lapscheure, Hoeke en Oostkerke, de andere bus rijdt naar het Westen en rijdt door Vivenkapelle, Sijsele, Male, Assebroek en Sint-Kruis.

Lijn WEST

DAMME | VIVENKAPELLE | SIJSELE | MALE | ASSEBROEK | SINT-KRUIS

Damme markt   11:15 12:00 12:45 13:30 14:15 15:00 15:45 16:30 17:15 18:00
Vivenkapelle Bradericplein   11:20 12:05 12:50 13:35 14:20 15:05 15:50 16:35 17:20 18:05
Sijsele Stationsstraat (Warandelaan)   11:23 12:08 12:53 13:38 14:23 15:08 15:53 16:38 17:23 18:08
Sijsele Cultuurfabriek 10:40 11:25 12:10 12:55 13:40 14:25 15:10 15:55 16:40 17:25 18:10
Sijsele Bruggesteenweg (Carrefour) 10:45 11:30 12:15 13:00 13:45 14:30 15:15 16:00 16:45 17:30 18:15
Male Brieversweg (Malehoek) 10:50 11:35 12:20 13:05 13:50 14:35 15:20 16:05 16:50 17:35 18:20
Sint-Kruis Doornhut (Carrefour) 10:53 11:38 12:23 13:08 13:53 14:38 15:23 16:08 16:53 17:38 18:23
Assebroek Vossensteert (Vossenslag) 10:56 11:41  12:26 13:11 13:56 14:41 15:26 16:11 16:56 17:41 18:26
Sint-Kruis Fortuinstraat (SASK) 10:59 11:44 12:29 13:14 13:59 14:44 15:29 16:14 16:59 17:44 18:29
Sint-Kruis Boogschutterslaan (Mariawende) 11:04 11:49 12:34 13:19 14:04 14:49 15:34 16:19 17:04 17:49 18:34
Sint-Kruis Geralaan 11:08 11:53 12:38 13:23 14:08 14:53 15:38 16:23 17:08 17:53 18:38
Sint-Kruis Karel van Manderstraat 11:10 11:55 12:40 13:25 14:10 14:55 15:40 16:25 17:10 17:55 18:40

Lijn OOST

DAMME | VIVENKAPELLE | MOERKERKE | DEN HOORN | LAPSCHEURE | HOEKE | OOSTKERKE

Damme Kerkstraat (buiten de stadswallen)   11:15 12:00 12:45 13:30 14:15 15:00 15:45 16:30 17:15 18:00
Vivenkapelle Bradericplein 10:35 11:20 12:05 12:50 13:35 14:20 15:05 15:50 16:35 17:20 18:05
Moerkerke Kasteelstraat (kerk) 10:40 11:25 12:10 12:55 13:40 14:25 15:10 15:55 16:40 17:25 18:10
Den Hoorn Hoornstraat (kerk) 10:45 11:30 12:15 13:00 13:45 14:30 15:15 16:00 16:45 17:30 18:15
Lapscheure Lapscheurestraat (kerk) 10:55 11:40 12:25 13:10 13:55 14:40 15:25 16:10 16:55 17:40 18:25
Hoeke Damse Vaart-Oost (Hoekebrug) 11:00 11:45 12:30 13:15 14:00 14:45 15:30 16:15 17:00 17:45 18:30
Oostkerke Processieweg (kerk) 11:05 11:50 12:35 13:20 14:05 14:50 15:30 16:20 17:05 17:50 18:35
Oostkerke Leopoldsvaart-Oost (Sifon) 11:10 11:55 12:40 13:25 14:10 14:55 15:35 16:25 17:10 17:55 18:40

 

De busdienst is volledig gratis, maar gelimiteerd in capaciteit. De organisatie kan dan ook niet aansprakelijk worden gesteld indien de maximum capaciteit van de bus is bereikt en u niet kan opstappen.

De hier vermelde vertrektijden zijn louter indicatief en niet bindend.

De shuttledienst wordt ook dit jaar opnieuw verzorgd door de nostalgische lijnbussen van Nostalbus.

logo_Nostalbus

Deel deze pagina

Visit Damme

Jacob van Maerlantstraat 3 8340 Damme Tel.+32 (0)50 28 86 10 toerisme@damme.be
Vandaag
open 9.30-12.30 uur en 13.00-17.00 uur

Voor professionals