Gemeente Toerisme Damme

Shuttlebus

Dit jaar voorzien we niet één maar wel twee gratis shuttlebussen van en naar het streekproductenfestival Damme Culinair op zondag 6 oktober 2019. Eén bus bedient Vivenkapelle, Moerkerke, Den Hoorn, Lapscheure, Hoeke en Oostkerke, de andere bus rijdt naar het Westen en rijdt door Vivenkapelle, Sijsele, Male, Assebroek en Sint-Kruis.

Lijn WEST

DAMME | VIVENKAPELLE | SIJSELE | MALE | ASSEBROEK | SINT-KRUIS

Damme markt   11:15 12:00 12:45 13:30 14:15 15:00 15:45 16:30 17:15 18:00
Vivenkapelle Bradericplein   11:20 12:05 12:50 13:35 14:20 15:05 15:50 16:35 17:20 18:05
Sijsele Stationsstraat (Warandelaan)   11:23 12:08 12:53 13:38 14:23 15:08 15:53 16:38 17:23 18:08
Sijsele Cultuurfabriek 10:40 11:25 12:10 12:55 13:40 14:25 15:10 15:55 16:40 17:25 18:10
Sijsele Bruggesteenweg (Carrefour) 10:45 11:30 12:15 13:00 13:45 14:30 15:15 16:00 16:45 17:30 18:15
Male Brieversweg (Malehoek) 10:50 11:35 12:20 13:05 13:50 14:35 15:20 16:05 16:50 17:35 18:20
Sint-Kruis Doornhut (Carrefour) 10:53 11:38 12:23 13:08 13:53 14:38 15:23 16:08 16:53 17:38 18:23
Assebroek Vossensteert (Vossenslag) 10:56 11:41  12:26 13:11 13:56 14:41 15:26 16:11 16:56 17:41 18:26
Sint-Kruis Fortuinstraat (SASK) 10:59 11:44 12:29 13:14 13:59 14:44 15:29 16:14 16:59 17:44 18:29
Sint-Kruis Boogschutterslaan (Mariawende) 11:04 11:49 12:34 13:19 14:04 14:49 15:34 16:19 17:04 17:49 18:34
Sint-Kruis Geralaan 11:08 11:53 12:38 13:23 14:08 14:53 15:38 16:23 17:08 17:53 18:38
Sint-Kruis Karel van Manderstraat 11:10 11:55 12:40 13:25 14:10 14:55 15:40 16:25 17:10 17:55 18:40

Lijn OOST

DAMME | VIVENKAPELLE | MOERKERKE | DEN HOORN | LAPSCHEURE | HOEKE | OOSTKERKE

Damme Kerkstraat (buiten de stadswallen)   11:15 12:00 12:45 13:30 14:15 15:00 15:45 16:30 17:15 18:00
Vivenkapelle Bradericplein 10:35 11:20 12:05 12:50 13:35 14:20 15:05 15:50 16:35 17:20 18:05
Moerkerke Kasteelstraat (kerk) 10:40 11:25 12:10 12:55 13:40 14:25 15:10 15:55 16:40 17:25 18:10
Den Hoorn Hoornstraat (kerk) 10:45 11:30 12:15 13:00 13:45 14:30 15:15 16:00 16:45 17:30 18:15
Lapscheure Lapscheurestraat (kerk) 10:55 11:40 12:25 13:10 13:55 14:40 15:25 16:10 16:55 17:40 18:25
Hoeke Damse Vaart-Oost (Hoekebrug) 11:00 11:45 12:30 13:15 14:00 14:45 15:30 16:15 17:00 17:45 18:30
Oostkerke Processieweg (kerk) 11:05 11:50 12:35 13:20 14:05 14:50 15:30 16:20 17:05 17:50 18:35
Oostkerke Leopoldsvaart-Oost (Sifon) 11:10 11:55 12:40 13:25 14:10 14:55 15:35 16:25 17:10 17:55 18:40

 

De busdienst is volledig gratis, maar gelimiteerd in capaciteit. De organisatie kan dan ook niet aansprakelijk worden gesteld indien de maximum capaciteit van de bus is bereikt en u niet kan opstappen.

De hier vermelde vertrektijden zijn louter indicatief en niet bindend.

De shuttledienst wordt ook dit jaar opnieuw verzorgd door de nostalgische lijnbussen van Nostalbus.

logo_Nostalbus

Deel deze pagina

Visit Damme

Jacob van Maerlantstraat 3 8340 Damme Tel.+32 (0)50 28 86 10 toerisme@damme.be
Vandaag
open 9.30-12.30 uur en 13.00-17.00 uur

Voor professionals

Venster sluiten

Mondmasker verplicht op in centrum Damme

Vanaf vrijdag 31 juli 2020 om 16 uur is het voor onbepaalde tijd verplicht een mondmasker te dragen op het openbaar domein in het centrum van Damme.

meer informatie